28243610104352127822.jpg

دیروز...

66سال پیش بود که با توطئه و لابی های استکبار جهانی و خیانت و غفلت روسای دول عربی منطقه غده ای سرطانی و چرکین به جان مردم مظلوم فلسطین افتاد . از آن روز بود که مهاجرت های اجباری یهودیان از سراسر دنیا و حمایت های بی شائبه آمریکا به این رژیم آغاز گردید و ظرف چندماه جمعیت چند میلیونی را در اسرائیل جمع کردند ، این یهودیان مهاجر که قربانیانی بیش نیستند را با وعده های پولی و مالی تطمیع کردند و در همان مناطق اشغالی ساکن کردند .

این غده سرطانی که در ابتدا مشکلات زیادی مانند : نداشتن جمعیت مشخص ، نبود هرگونه زیرساخت و زیر بنای عمرانی و شهری ، نداشتن هرگونه کارخانه یا صنایع اشتغالزا و تولیدی برای هزینه ها و ده ها و صدها مشکل اقتصادی و نظامی و فرهنگی دست و پنجه نرم می کرد ولی با حمایت های

بی شائبه و روزافزون دول استکباری و استعمارگر غربی تمام این موانع را رفع کردند و با استعمار نیروی انسانی و منابع و معادن کشورهای فقیر افریقایی و اعراب خلیج فارس روز به روز بر ابهت و قدرت پوشالی خود می افزودند .

آن چه که موجب قدرت گیری و تقویت این رژیم منحوس حرام زاده می شد و آن را ظرف چند ماه چنان اعتماد به نفس کاذبی بخشید که جسارت پیدا کرده بود به فکر تسخیر و تحقیر دیگر دیگر کشورهای منطقه بیفتد ، دلایلی منطقه ای و فرامنطقه ای داشت که به ذکر چند مورد بسنده می کنیم :

1-   غفلت مردم فلسطین در پذیرش و جای دادن ابتدایی یهودیان در خاک خود .

2-   نبود تشکیلات و سازمان های منسجم برای مبارزات سیاسی و مسلحانه .

3-   عدم وجود رهبری واحد در تشکیلات مبارزات .

4-   نبود روحیه انقلابی در رهبران مبارزات و در نهایت تن دادن به سازش و قراردادهای خائنانه .

5-   غفلت و عدم آگاهی کشورهای مسلمان منطقه از ماهیت صهیونیستی و تروریستی رژیم منحوس و نجس اسرائیل .

6-   حمایت های مالی و اقتصادی استکبار جهانی به رهبری آمریکا و انگلیس خبیث .

و شاید از همه مهمتر ، مظلوم نمایی و توجیه جنایات صهیونیست ها به وسیله صدها شبکه ماهواره ای و اینترنتی بود که موجی از ترحم به یهودیان جهان ایجاد کرده بود ، غافل از اینکه این گرگ گرسنه هدفش مردار کردن است و نه سیر شدن!!!

این پروپاگاندای رسانه ای تا حدی بود که این موش زشت و کثیف را تنها در مدت چند سال به چهره ای بدیل کرده بود که اگر کسی به آن ابراز احساسات و تفقد و دلجویی نمی کرد ، به او برچسب تروریست و ضدحقوق بشر می زدند . از این پس بود که دیگر هر کشور یا سیاستمدار یا روشنفکری برای کسب وجهه اجتماعی و عنوان های حقوق بشری باید ارادت خود را به این موش زشت کثیف ابراز می کرد .

و امروز...

امروز اما عبرت گیری از حوادث تاریخی مردم را طوری تربیت کرده که ، نه مردم فلسطین درخوابند و نه رهبران مذهبی و سیاسی مقاومت فلسطین اهل سازش ؛ و نه مردم جهان ، آن مردم گوش به فرمان و وابسته به دولت های استکباری هستند که در مقابل ظلم سکوت کنند ؛ و نه این موش زشت کثیف آن قدر جنایتش کوچک است که بتوان آن را در زیر لحاف حقوق بشر و مظلومیت یهود پنهان کرد .

امروز دیگر جنایات این رژیم غاصب قصاب پرده از همه ی واقعیات برداشته و مظلومین و پابرهنگان دنیا در ده ها کشور مختلف آمریکایی و اروپایی و آسیایی حنجره ی فلسطینیان شده اند و حتی در محد کفر و الحاد و تروریست  یعنی آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و دیگر کشورهای غربی نیز این فریاد به گوش می رسد ، اگرچه استکبار برای خفه کردنش تلاش زیادی می کنند .

امروز دیگر تلاش هایی در جهت حاکمیت عقلانیت و استدلال در میان مظلومین جهان صورت می گیرد که اینها خود اولین جرقه های نابودی و زوال استکبار و جهل جهانی است .امروز دیگر تنها چیزی که این سگ حار را نگه داشته است ، طناب دو رشته ایست به نام اقتصاد و رسانه .

امروز اقتصاد این رژیم را از یک سو پول یامفت نفت بعضی از کشورهای جاهل و حامی تروریست منطقه ، و از سوی دیگر شرکت هایی صهیونیستی هستند که با تولید و فروش بعضی از اجناس در قالب مارک های معروف و تبلیغی خود را سر پا نگه داشته.

امروز این شرکت ها به واسطه تبلیغات وسیع ، خود را در سبد کالا و لوازم خانگی بیشتر خانواده های دنیا جا داده اند .

شرکت هایی مانند:

coca cola، pepsi، adidas ، naik ، puma ، gucci ، hp و ...

شبکه ی عظیم رسانه ای استکبار که با صدها ساعت برنامه روزانه در صدد تغییر چهره و ترویج مفاهیم صهیونیستی در جهان هستند و مهمترین عامل برای ترویج فرهنگ و قدرت صهیونیستی است .

و اما فردا...

فردا روز تکلیف است ؛ تکلیفی که چندین سال است مغفول واقع شده .تکلیفی که تنها در یک قالب می گنجد : مقاومت ، مقاومت ، مقاومت .

این مقاومت چند جنبه دارد که باید برای موفقیت آن اراده نشان داد :

1-   اراده سیاسی و مقابله در عرصه سیاسی باید توسط دولتمردان اسلامی و حتی جهان صورت بگیرد و تا جایی که ممکن است این رژیم منحوس را محدود و محبوس و در نهایت نابود کنند ؛ که این کار با اعلام مواضع صریح و قاطع در مجامع عمومی و جهانی و میتینگ های سیاسی و دقت و کنکاش در عقد قراردادهای اقتصادی و منطقه ای قابل حصول است .

2-   خواص و نیروهای فرهنگی و روشنفکران جهان اسلام که باید با تولیدات فرهنگی و اسلامی در عرصه های مختلف ، جایگزین های خوبی برای تولیدات ضدفرهنگی استکبار جهانی باشد؛ و تمام تلاش خود را در جهت جذب انظار جهانی در جهت تولیدات خود انجام دهند .

3-   بشریت و عموم مردم جهان بالأخص مسلمانان دنیا که باید با یک بسیج عمومی و منطقی ، مبارزه را از درون خانه ها شروع کنند و در عرصه جهانی نقش ایفا کنند .

این مبارزه افق روشن را برای در نگاه مبارزان تصویر می کند افقی که دیگر ظلم و جور و جهل جایگاهی ندارد و تنها عدالت و عدالت خواهی و طرفداری از مظلوم، ارزش خواهد بود ؛ و این است آن جامعه ای که در اولین جمعه ی آن باید انتظار شنیدن صدای تکبیر و انتقام خواهی از کعبه را داشت .

                                          یا علی