51580215454437909945.jpg  
جمعه آمدند ! همه آمدند ! پیر ، جوان ، زن ، بچه ، بسیجی ، غیر بسیجی ،ریشو و بی ریش، کاردار و بیکار ، با حجاب ، بی حجاب ؛ حتی اونایی که استکبار بهشون امید بسته برا دشمنی با نظام!!!  منظورم جوانانی هستند که شاید وضعیت ظاهرشون خوب نباشه ولی بازهم تو گوششون صدای امام غریبشونو می شنوند که " هل من ناصر ینصرنی" ؛ هنوز دل در گرو انقلاب و نظام خودشون دارند اگرچه باید مواظب حیله ی دشمن باشند !!! خلاصه همه آمده بودند که فریاد بزنند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل... در ضمن از کیک و ساندیس هم خبری نبود وسط خیابونا هم درختی نبود !!! خود مردم بودند! مردمی که همیشه در صحنه بودند و هستند اگر چه استکبار و ایادی آن نخواهند ببینند ، ولی آمده بودند .....
پیام واحدی را که در تمام این تجمعات بود اگرچه شاید کسی بر زبان نیاورد ولی " رنگ رخسار خبر دهد از سر نهان " ، اسلام خواهی و حقیقت طلبی بود که این مردم فریادش می کشیدند . این جا بحث ملیت و منطقه و احساسات دون ناسیونالیستی نبود . بیشتر از سه دهه می شود که آن بزرگمرد تاریخ با همان لهجه محلی خود فرمودند : « روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است كه اسلام را باید احیا كرد و احیا بكنیم، و قوانین اسلام در ممالك اسلامی اجرا بشود. » در روز قدس همه دیدیم که این اسلام است که علم به دست گرفته و علمداری می کند . گواه این مطلب فریادهایی است که اذن جهاد می خواستند تا طومار استکبار و ایادی بی صفتشان از اسرائیل گرفته تا داعش و وهابیت ملعون را برچینند .
دیروز همگان دیدند که مسلمان فقط برای وطن و خاک نمی جنگد ، وطن مسلمان کل هستی و هر آنجایی است که مظلومی فریاد استغاثه بردارد ، شیعه و سنی هم ندارد ؛ تعبیر قرآن ستاندن داد «مظلوم» از ظالم و استکبار است . مظلومینی که تا پیروزی و حکومتشان بر دنیا فقط گامی به نام «اراده» مانده است . اراده ای که باید ایجاد کننده وحدت و تلاش بیشتر باشد .
با این همه بازهم بودند جاهلان و معاندانی که مصادیق آیات قرآن شده اند «
وَمَثَلُ الَّذِینَ کَفَرُواْ کَمَثَلِ الَّذِی یَنْعِقُ بِمَا لاَ یَسْمَعُ إِلاَّ دُعَاء وَنِدَاء صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ» . و باز هم در سکوتی منافقانه سعی در منحرف کردن اذهان عمومی دارند و مانندی کبکانی که سر در زیر برف دارن همه چیز را سفید و گل و بلبل می بینند و حتی در کمال ناباوری از مظلومیت صهیونیست ها و احقاق حق یهودیان و به رسمیت شناختن حق اسرائیل دم می زنند .
آمریکا و انگلیس و زورگویان غربی و کشورهای منافق عربی که چون مومی در دستان آمریکا  هستند و نمی خواهند ببینند که برادران مسلمان و عربشان چگونه قتل عام می شوند و هم چنین مشتی شبه روشنفکر بی ارزش که تنها نام انسانیت را یدک می کشند و در جمهوری اسلامی در مقام نقد و سیاه بازی ایفای نقش می کنند و با دستهای آمریکایی ها حرف می زنند و دم فرو می بندند .اگرچه امروز دیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد و هویتشان را مظلومان و مردم دنیا شناخته اند . و اعتراضات و تجمعات ملیونی مردم ، نه تنها در ایران که کل دنیا و هشتاد کشوری که اجازه راهپیمایی گرفتند خود گواه بر مدعای ماست .
به امید تحقق وعده الهی در همین نزدیکی ها و  پیروزی وعده داده شده مستضعفین و مظلومین بر استکبار ظالمین...